1 / 12
MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4 AVTOMATIK 06g. "AVTOCENTAR"
9.500 €
17.09.2022 11:49

Тетово / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 280

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4
2006 / 2005god.
Maksimalno socuvan.
202.000km.

( Fabricki model na amortizeri )
( Ne e so jastuci )

Full oprema.

Cena : 9.500e.

Tel. : 071 796 007
Viber : 070 329 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC " AVTOCENTAR " TETOVO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

IVICA SPASESKI
Потврден огласувач
071796007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам