1 / 12
BMW 640d Twin Turbo Individual 313ps Gran Coupe
По Договор
29.09.2022 10:03

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

645

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

230 kw / 313 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava BMW 640d 313ps Gran Coupe M-Packet “Individual” oprema so naj full oprema sto moze da ima edno Bmw F06
Kolata e so 167.000 km orginalni moze proverka po vasa zelba sega e servisiran komplet ule filtri na motor taka da i na menuvac kompleten servis
4 novi bandasi so 4 novi gumi Pirelli P-Zero
Kolata ima naj skapa ozvucuvanje BANG&OLUFSEN

Oprema:
-Vakum na vrati
-KeyLess go
-BANG&OLUFSEN Ozvucuvanje
-Distronik (Distanc kontrol )
-Lane Assist
-Parksenzor 360*
-Kameri 360*
-Navigacia
-Bluetooth CD AUX
-Hud “Head Up Display”
-Greaci na sediste napred nazad
-Greac na Volan
-Ladenje na sediste
-Panoram
-Sport Comfort Eco
-Laser Light
-Led Stop
-Ambiet Light so 3 boi
-Memoria na sediste
-Klimatronik 4 zona


Kolata e so naj full oprema moze proverka po vasa zelba
Moze zamena so moja ili vasa doplata
-INF-075-273-693

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075273693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам