1 / 3
Krovni drzaci / nosaci / bagaznik za velosiped
50 €
Цената е фиксна
12.08.2022 14:24

Битола / Битола

Одлична состојба
Одличен квалитет (германски, не се кинески)
Наменети за road bike но одговараат и на други
Клучевите се изгубени!

Цена:
30 евра / парче
50 евра / пар (двата)

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Багажници

Се продава од:

Ivancho
Потврден огласувач
072252462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам