1 / 12
ОДЛИЧЕН АПАРТМАН ЗА СЕМЕЈНО ЛЕТУВАЊЕ НА САМА ПЛАЖА НА ОХ.ЕЗЕ
1 €
09.08.2022 13:00

Струга / Струга

Број на соби:

1

Квадратура:

44 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Се изнајмува апартман (студио)во апартмански комплекс ЕУРОТЕЛ, на самиот брег на Охридското Езеро ,30 м од песочна плажа..
Во мирен амбиент,во зеленило,на 3 км од Струга и 8 км од Охрид, надвор од градски метеж, идеален за семеен одмор .
Апартманот располага со сопствена бања и тоалет,опремена мини кујна , тераса со директен поглед кон езерото, кабловска ТВ, сопствен интернет.
Слободен термин од 9 август.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Tomislav
Потврден огласувач
078362511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам