1 / 12
СОБИ И АПАРТМАНИ ВО СТРУГА
400 МКД
Цената не е фиксна
29.09.2022 09:50

Струга / Струга

Квадратура:

25 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објект кој се наоѓа на самиот влез во Струга, на оддалеченост од околу 900 метри од центарот на градот, градската плажа, како и плажата во Еуротел.
Сите се комплетно опремени, со кабловска ТВ, интернет, топла вода во секое време, тераса, потполно опремена заедничка кујна и ресторански дел. Цените се од 400 ден. по кревет за вечер па нагоре, во зависност од сезона, тип на соба или апартман, должина на престој. Работиме со ваучери.
Информации на тел : мобилен 070/ 513218
Ристо
GPS: 41.179790 20.697090
http://www.apartmani-sobi-struga.com

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

risto
Потврден огласувач
070513218
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам