1 / 3
Elektricar (изведба на нови електрични инсталации)
7 €
26.07.2022 12:47

Скопје Центар / Скопје

се од електрика
-Изведба на нови електрични инсталации
-Промена на спратни табли и друго
-Монтажа на штекери,прекинувачи,модуларни и обични
-Монтажа на светла,лед панели,лустери,плафоњерки и др.
-Поправка и монтажа на рефлектори

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
071249354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам