1 / 2
gradezno zemjiste
13 €
Цената не е фиксна
27.01.2023 19:52

Битола / Битола

Квадратура:

1300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezna parcela -gradezno zemjiste vo naselba Gorno orizari na ulica rastanska so povrsina od 1300 m2 pogdno za izgradba na semejna kuka , deloven prostor ili mini pogon fabrika placot izleguva na samiot pat so cist imoten list cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
076614927
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам