1 / 8
Mazda 6 2004 god diesel 121ps
10 €
Цената не е фиксна
07.03.2023 11:33

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Mazda

Модел:

6

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

121 kw / 165 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mazdata e pali vozi
Motorot e vo bezprekorna sostojba i moze da se odnese bilo kade da se proveri , ne trosi ulje ni gram
Na pragovite ima pokazano malku megutoa mozat da se smenat 90 evra novi
Koj znae i razbira neka dojde da ja proba za proba pari ne se zemaat

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
072 522 777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам