1 / 7
Kawasaki GpZ 550
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2022 14:07

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Kawasaki

Вид:

Останато

Година:

1982

Модел:

GP Z 550

Километри:

20000

SE PRODAVA KAWASAKI GPZ 550
MK DOKUMENTI
NE E REGISTRIRAN

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Xcc
Потврден огласувач
077937025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам