1 / 7
Velosiped
10.000 МКД
27.09.2022 14:49

Ѓорче Петров / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Velosiped vo super sostojba.
Branko 070779284

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Drakce
Потврден огласувач
074249787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам