1 / 1
МЕБЕЛ ЗА ДНЕВНА КОМПЛЕТ/ ПОЕДИНЕЧНО
4.500 МКД
5.000 МКД
29.09.2022 09:11

Куманово / Куманово

Се продава мебел за дневна или за салон, поединечно или комплет, во одлична состојба и целосно функционално, погодно за складирање на облека и други работи за домаќинство. Цена за комплет 4500, поединечно секој модул 1500 ден

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

natalija
Потврден огласувач
071351408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам