1 / 5
СЕ ИЗДАВААТ СОБИ ВО НАСЕЛБА СВ.СТЕФАН ВО ОХРИД
500 МКД
19.08.2022 21:33

Охрид / Охрид

Се издаваат соби во атрактивната населба Св. Стефан со прекрасен поглед на езерото и Охридна 500 м одалеченост од езерото,со посебен влез,двор,паркинг.Цена по договор

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Slavica
Потврден огласувач
078411207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам