1 / 12
Audi A6 2.0 170kw
111.111 €
21.09.2022 07:48

Неготино / Неготино

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

kolata e maksimalno socuvana od oprema poseduva se bez niedna grepka garazirana servis napraven 4 novi gumi .moze sa se vidi i proba vo sekoe vreme tel 075 431 823

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Борче
Потврден огласувач
075431823
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам