1 / 12
BMW 520d
По Договор
24.11.2022 13:42

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

80000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

BMW 520d 2.0dizel
-Head-up displey
-Euro Kuka
-Digitalna servisna historia

Moznost na Leasing So 25% ucestvo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto CEM
Avotpat Skopje-Tetovo br.7
Потврден огласувач
071209291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам