1 / 12
Toyota Corolla 1.4 d4d
5.400 €
Цената не е фиксна
5.600 €
26.07.2022 13:39

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Toyota

Модел:

Corolla

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Toyota Corolla 1.4 d4d 2010 god.

Voziloto ima pominato 216000 km i jas sum vtor sopstvenik na istoto.
Voziloto e kupeno od TOYOTA Makedonija i istoto e odrzuvano vo Ovlasteniot servis na Toyota i ima kompletna servisna kniska i istata moze da se proveri vo Ovlasteniot servis na Toyota. Posleden servis e nappraveno vo Januari 2022 kade sto se promeneti site filtri i motorno maslo, a golem servis (lamela,potisna) e napraveno na 18400km vo Toyota.

-Promeneti Diskovi i Plocki napred na 210000 km

Oprema:
-Navigacija,8'' media sistem, zadna kamera,Bluetooth...
-ABS,
-Elektricni prozori
-Klima ured(potpolno ispraven)
-Airbag
-15'' Vredestein Letni gumi vo dobra sostojba
i ostanato.

Kontakt telefon 077772317 Dusko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Душко
Потврден огласувач
077772317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам