1 / 4
Градежно земјиште Битола
15.000 €
26.07.2022 14:45

Битола / Битола

Квадратура:

1471 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно земјиште Битола место викано Г Бунар. Тел. 070 373 548

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
070373548
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам