1 / 12
JAGUAR X-TYPE 2.2 TDI 107kw AVTOMATIK 2009god. "AVTOCENTAR"
6.500 €
17.09.2022 11:47

Тетово / Тетово

Марка:

Jaguar

Модел:

X-Type

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

107 kw / 145 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

JAGUAR X-TYPE 2.2 TDI 107kw AVTOMATIK
2009 / 2008god.

MAKSIMALNO SOCUVAN .
Pominati 202.000km. ( so servisna kniska )

Full oprema .
* novi gumi *

* Uvezen od Germanija , so site plateni davacki do reg. *

Cena : 6.500e.

Tel. : 071796007
Viber : 070329480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC " AVTOCENTAR " TETOVO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам