1 / 3
Pumpa za voda
2.000 МКД
26.07.2022 18:07

Струга / Струга

Polovna za podetalno moze i zamena pumpa vakumska na benzin ili nesto drugo.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Racna pumpa za voda ulje nafta i drugo

1700 МКД

Potopna pumpa za voda

1400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам