1 / 3
Уметнички слики
1 €
08.11.2022 22:04

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат слики со користена техника акрил. Сликите се со димензии 20x20cm.
-Слика број 3 е продадена.
Информации и прашања на 071 311 498(viber) - Лара
Достава низ цела Македонија.
Instagram: https://www.instagram.com/larart04/
Facebook: https://www.facebook.com/Larart04-102486229225606/

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Уметнички слики

Се продава од:

Dime Gjorgjiev
Потврден огласувач
071214651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам