1 / 8
Seat Alhambra 2.0 tdi
1 €
Цената не е фиксна
26.11.2022 10:35

Битола / Битола

Марка:

Seat

Модел:

Alhambra

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Seat Alhambra 2.0 tdi
so dve crveni,vo odlicna sostojba so ful oprema (Klima ispravna, sedum sedista, euro kuka)registriran so zelen karton
ZA POVEKE INFORMACII NA BR.
076280680 ROBI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Joshe Vlintoski
Потврден огласувач
076485689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам