1 / 7
Gradezna parcela Strezevska naselba Gorno Orizari
12.000 €
Цената е фиксна
20.03.2023 20:13

Битола / Битола

Квадратура:

319 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava Gradezna parcela so markica za gradba 8x10 osnova visina8.5 vo strezevska naselba nad igralisteto.vo blizina na bal banja i crkvata sv nikola talalej. Za poveke inf 070237499 Cenata e Fiksna i posledna.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
070237499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам