1 / 2
Шерпа од 30 литри
15.000 €
Цената е фиксна
26.07.2022 20:09

Аеродром / Скопје

Продавам шерпа од 30 литри со капак, користена една година. Шепата е производ на Братство Охрид.

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Пера
Потврден огласувач
070245706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам