1 / 12
Semejna kuka vo stip
1 €
26.07.2022 20:26

Штип / Штип

Број на соби:

2,5

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Sutljeska broj 12

Se prodava semejna kuka vo centarot na Stip bliski do pazarot kam kitgo. Polo na Cena. Cena PO dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ibrahim
Потврден огласувач
078888883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам