1 / 6
Opel Astra 1.7
3.300 €
25.11.2022 21:29

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vozena domakinski. Servisirena redovno
Donesena e od germanija
KOLATA SE NAOGA VO NEGOTINO
076/507-740 KIRO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077556111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам