1 / 2
Samsung mašina za perenje ališta (ošteteni lageri)
50 €
Цената не е фиксна
24.09.2022 22:06

Аеродром / Скопје

Se prodava mašina za perenje ališta, digitalna so ošteteni lageri, za popravka ili za delovi.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070600200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам