1 / 5
Se prodava Audi a3 1.9 TDI 131 HP
2.700 €
Цената е фиксна
15.09.2022 12:22

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

kolata e vo top sostojba smenet cel set lamela potisna drug lager zamaec amortizeri novi sleduva so niv 1 godina garancia
Elektricni prozori i retrovizori
Novi gumi MOZI ZAMENA za kross

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

galaxy
Потврден огласувач
078440425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам