1 / 2
Vrsam prevoz za patnici i za preselbi.
10 €
01.06.2023 15:42

Битола / Битола

Vrsam prevoz za patnici i patki so kombe sopstven prevoz niz makedonija isto taka i za preselbi cistenje vizbi i podrumi frlanje na sut so moi rabotnici i za drugi nameni vo gradot i nadvor od gradot niz makedonija javete se ke se dogovorime kontakt tel 075883251.

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Се продава од:

...
Потврден огласувач
075883251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам