1 / 12
SCHWARZMULLER S1 MEGA 2013!
13.500 €
02.10.2022 14:22

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Masa na prazno vozilo 6330 kg.
Mercedes osovini,XL CODE,Podvizna prva osovina.
Vo top sostojba.
Mozno e kupuvanje so 50% ucestvo,prikolicata ostanuva na slovenska firma se do negovoto isplakanje.

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава / Можна е замена од:

SJ Cars & Trucks
Потврден огласувач
070316909
Испрати Е-маил до огласувачот

BARAM SOFER SLOVENSKA FIRMA

1 €

SCANIA R420 EEV MEGA TOPLINE 2010!

20000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам