1 / 3
RCF L15-554K 8 ohm RECONE KIT
1 €
15.09.2022 16:58

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam recone kit za Rcf l15-554K, za tie koi neznaat što e toa, toa e komplet membrana so namotka i amortizeri, novi neotvoreni i orginal.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Jasmin
Потврден огласувач
071621389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам