1 / 8
Mercedes Benz
По Договор
14.09.2022 19:34

Струга / Струга

Se prodava Kiper Mercedes Benz Actros 3243 vo odlicna sostojba mozit da se probat vo sekoe vreme Italianski sanduk
kamionot e uvezen od svajcaria ima 300.000 Km info :070347181

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Edi
Потврден огласувач
071337992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам