1 / 1
Avtomehanicari avtoelektricari
По Договор
05.01.2023 08:24

Аеродром / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Avto servis ima potreba od trojca avtomehanicari i dvajca avtoelektricari plata odlicna,uslovi odlicni,rabotno vreme od ponedelnik do petok od 08 do 16 casot sabota od 08 do 14 casot od koja edna se raboti edna slobodna i nedela nerabotna tel.za kontakt 078285354 slavco

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070701771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам