1 / 1
otkup na novi polovni rasipani skrseni ili so defekt mobilni
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.03.2023 10:13

Скопје Центар / Скопје

otkupuvam novi polovni skrseni rasipani ili so defekt mobilni telefoni samsung ili iphone isplata kes vednas

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Откуп на Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

marko
Потврден огласувач
078266664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам