1 / 5
IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka,masicki,маса,масичка,маси,масичк
750 МКД
22.01.2023 13:58

Карпош / Скопје

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

ILIJA
Потврден огласувач
070544315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам