1 / 8
Kawasaki kxf 450
По Договор
20.10.2022 08:48

Велес / Велес

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2015

Модел:

Kxf

Kawasaki Kxf 450cc.... 2015 godina....Top ,odlicen ..... Napraven golem i mal servis pred 15h ......

078 449 591

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

oglasi
Потврден огласувач
072225661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам