1 / 4
Комоди, изведба од чисто дрво
2.500 МКД
31.01.2023 23:32

Карпош / Скопје

комодА. од дрво со дискретна орнаментација.
Димензија 95 х 45 (плоча) 90 висина.
Цена 2.500 денари.

(Се продава и друг различен мебел поради продажба на имот на семејство отсутно од МК над 30 години.)
(

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Јован
ул.Осло бр.2 Скопје
Потврден огласувач
075228550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам