1 / 7
Pezo 207 dizel
4.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.08.2022 00:03

Охрид / Охрид

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Peugeot 207 dizel
Motor 1.6 hdi
Godina 2010
Cena 4300 evra
Potrosuvacka 4l
Plateni davacki do registracija
Servisna istorija
200 000 realni km

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078921822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам