1 / 11
VW Passat 2015g. 1.6
1 €
Цената не е фиксна
27.07.2022 10:29

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Се продава Пасат 2015 во одлична состојба. Направен голем сервис , нови гуми, контроли на волан , кожа комлетено со фул опрема. За повеќе информации на бројот 075-421-215.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Звонко
Потврден огласувач
075421215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам