1 / 6
Stan od 66 m2 na Ul. Bogomilska - ZDRAVESKI
90.000 €
30.09.2022 16:07

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

66 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Богомилска

Se prodava stan od 66m2 na Ul. Bogomilska, vo neposredna blizina na centar.
Stanot e nov i se naogja na 6ti sprat vo zgrada so lift.
Stanot go ima sledniot raspored:
- Dnevna
- Kujna
- Trpezarija
- Spalna soba
- Detska soba
- Kupatilo
- Terasa
- Podrum
Cena: 90.000 evra
Za povekje informacii, obratete se na:
Gjoko: 078 303 253
Julijana: 076 361 360
Sifra: 0158Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам