1 / 12
SE PRODAVA STAN
1 €
27.07.2022 13:04

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

133 m²

Греење:

Друго

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2011

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Kicevo

Se prodava stan na dva nivo, 7 kat i 8 kat. so kvadratura 133m2. Stanot gi poseduvat site dokumentacija, imoten list i drugo.Za povise info na telefon. 075223093

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Kontakt
Потврден огласувач
075223093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам