1 / 7
Yamaha X-max 125
3.500 €
09.03.2023 14:47

Велес / Велес

Марка:

Yamaha

Вид:

Скутер

Година:

2014

Модел:

X-max

Километри:

20000

Се продава Yamaha X-max 125 моторот е во одлична состојба, направен е сервис комплетен во него има сменето Brembo Sinter плочки предни и задни, свекица NGK, антифриз мотул, масло во мотор и менувач мотул. На моторот е исто така сменет и варијаторот и ставен е спортски jcosta со сите додатоци, во моторот е вложено многу и е спремен за возење. Само за сериозни купувачи и без замени!
Број за контакт 075/344/472

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Ljupce
Потврден огласувач
070242139
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам