1 / 6
Pomeranian mazjak za parenje
1 €
27.07.2022 13:32

Кочани / Кочани

Barame devojka za ovoj lepotan.Visok 22sm,tezok 1700gr so preubava gusta dlaka.Kutreto e kupeno od Bugarija od tatko so pedigre,izlozben primerok,majkata nema pedigre.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Verica
Потврден огласувач
078740558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам