1 / 1
брза храна (одлични услови)
27.500 МКД
Цената е фиксна
27.07.2022 13:34

Аеродром / Скопје

Категорија:

Хемија, Биологија, Физика

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Ресторан за брза храна бара работници за три позиции во кујна, подготовка, склопување и пакување на храна за локал во Аердром. Нудиме одлична плата, платен превоз и хранарина. Можност за напредување и редовно покачување на плата. Се работи во две смени Предност имаат кандидатите со искуство во областа на угостителство и кулинарство. Испратете ваше CV на MUNCHIESSKJPJE@GMAIL.COM или јавете се на 070703706 -Кристијан

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
070703706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам