1 / 2
glava za kran so 2 oski
550 €
Цената е фиксна
600 €
Денес 11:30

Штип / Штип

prodavam glava za kran so 2 oski komplet site dodatoci + baterija za monitorot i dzojsticite i 2 rezervni motora

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Ratko Runtev
Потврден огласувач
072592333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам