1 / 7
Prodavam Dynacord kutii
1 €
19.09.2022 15:35

Гази Баба / Скопје

Prodavam 4 komada dynacord kutii so compression drivers B&C de610 1.4 inch so aluminiumski horni i basovi RCF L15-554K.
Nemotani i ne se iznajmuvani.
Zvučnicite se so snaga 600w i imaat mokjen no pitom prijaten ton.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Jasmin
Потврден огласувач
071621389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам