1 / 11
Mercedes E350 4matik 4x4 moze zamena
111 €
07.03.2023 19:58

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 350

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava mercedes E350 cdi 4x4 2010 godina odlicno socuvan 2 kluca 4 letni gimi 4 zimski gumi registriran do 12. 2022.Moze zamena dajte ponuda. Info na mob 070933453 Riste.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
111111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам