1 / 9
2009 Mazda 6 - 2.2 MZR CD 125ks - sedan
5.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.05.2023 18:25

Струмица / Струмица

Марка:

Mazda

Модел:

6

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mazda 6 2009 godina so pominati 275.000 km, registrirana do 6ti mesec 2023g.

Za poveke info na tel.
070611034 Toni
410764079282 (076951680) Sime

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Симеон
Потврден огласувач
076951680
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам