1 / 12
Mercedes-Benz s350 cdi - 09 (brabus paket)
19.000 €
01.12.2022 13:48

Тетово / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 350

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

173 kw / 235 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo ekstra sostojba mnogu e cuvana bez mana ekstra motor servirirana registrirana sega servisiran ulje i filter na menuvac kolata e so sredna oprema

216 xxx km pominati
Klimatronik dva zoni
Greaci na sedista predni i zadni
El sedista
El retovizori i stakla
Zadna zavesa
Komandi na volan
Tempomat
Rikverc kamera
Navigacia
Ambient light
Parking senzori
Dvd aux usb sd card bluetooth
Kozen enterier nigde ne e skinat
Al bandazi r20 so skoro novi gumi
Brabus zadni lanaci i difuzer
Brabus krili
Brabus spoiler patosnici pedali i dr..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

IIIIIII
Потврден огласувач
070501609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам