1 / 1
Plac vo Gevgelija
70 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.10.2022 22:45

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1250 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Odlicna markica !!!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам