1 / 12
SCANIA R520 V8 12/2014!!!
34.000 €
11.09.2022 10:39

Битола / Битола

Top sostojba.
EURO 6!
Mozno e kupuvanje so 50% ucestvo,kamionot ostanuva na slovenska firma se do negovoto isplakanje.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

SJ Cars & Trucks
Потврден огласувач
070316909
Испрати Е-маил до огласувачот

SCANIA R500 V8 EEV 05/2013!

29000 €

SCANIA R420 EEV MEGA TOPLINE 2010!

20000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам