Cistokrvni LUDOGORCI novo leglo - rezervacija
200 €
27.07.2022 17:53

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Par cistokrvni Ludogorci - lovni zavari za lov isklucivo na diva svinja - novo leglo

- rezervacija na kutrinja 50 eur plus doplata 150eur na prevzemanje

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

Nebojsa
Потврден огласувач
076222211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам